loading

Fitness / Gym

Naše posilovna je vybavena špičkovými stroji a zařízením pro posílení všech svalových skupin. Můžete zde využívat jak cvičení s volnými zátěžemi, trénovat na pákových / nakládacích strojích, i cvičit na strojích klasických kladkových (cihličkových), které ocení zejména začátečníci a ženy.

Silová část posilovny v prvním patře naší budovy (strength zóna) je tvořena zcela novými posilovacími stroji a vybavením nejznámějšího (a bezesporu i nejlepšího) českého výrobce fitness zařízení Grünsport řady DELUXE, a současně stroji nejznámějších výrobců světových, a to značek HAMMER STRENGHT a HOIST. Pro všechny naše stroje, pečlivě vybrané a vyzkoušené, je typické moderní zpracování a propracovaný design, ale především i skvělá ergonomie a biomechanika pohybu. Proti jiným strojům ostatních výrobců má cvičenec více možností, jak nastavit opěrky, sedadla a úchopy. Může si tak najít zcela vyhovující polohu, která mu je nejpříjemnější a která kopíruje jeho přirozené pohyby. Stroje jsou tak vhodné i pro rehabilitaci a také jako cvičební stroje pro seniory a pochopitelně i ženy.

Pro cvičení spodní poloviny těla lze v Dream Gymu využít kromě jiného univerzální hacken dřep a leg-press s nosností 1000kg, se kterými perfektně procvičí spodní končetiny i lidé s pohybovým omezením. Samozřejmě nechybí oblíbené addukce a abdukce (snožování a roznožování, které je zvlášť účinné pro cvičení zadečku u žen), dva stroje na předkopávání v sedě a cihličková verze leg-pressu. Pro hamstringy (zadní část stehen), lze trénovat na těchto strojích: zakopávání v sedě, zakopávání v leže a zakopávání ve stoji. Dále u nás nejdete i dva stroje na izolované procvičení hýžďových svalů a další.

Jako profesionálové jsme si vědomi, že nejefektivnější trénování je dosaženo především cvičením s volnými zátěžemi, které tvoří "sdrce" každého pořádného gymu. Vybavení gymu je právě pro takový způsob tréninku vybráno velmi pečlivě a čítá: dva mohutné multi-pressy (jedny pánské multifunkční svodidla s nezávislý svislým i vodorovným pohybem, jedny svodidla dámské s protizávažím a možnou aretací v libovolné výšce), CROSS klec s hrazdou a hřebeny a stojan na dřepy.

Pro cvičení horní poloviny těla disponuje Dream Gym třemi lavicemi na benchpress: soutěžní vodorovnou (s rozšířenou deskou), hlavou nahoru a polohovatelnou hlavou dolů. Pro milovníky mrtvých tahů je připravena olympijská vzpěračská platforma na mrtvý tah Arsenal s komfortní šířkou 250cm a nosností 500kg. U platformy najdete kromě běžné osy i robustní T-BAR (speciální osa pro deadlift s technikou šetřící bederní část zad) vyrobený na míru firmou Grünsport, a olympijskou osu ATX sumo DeadLift Bar s hladkými konci a s rýhováním ve středu osy. Tedy jak již název napovídá vynikající osu pro mrtvý tah "sumo" technikou. Královskou trojku (powerlifterské disciplíny - dřep, mrtvý tah a tlak na lavici) mohou návštěvníci provádět prostřednictvím 5 špičkových volných os na powerlifting ATX Barbarian edice "Black Mamba" s nosností 700kg. Pro dřepy je možno využít ještě speciální dřepovací osu ATX Safety Squat Bar, která pomáhá dodržet správnou techniku dřepu, tzn. mít rovná záda a vyhnout se přílišnému předklánění.

Perličkou je pak Eleiko powerlifting soutěžní sada o hmotnosti 285kg, obsahující osu, uzávěry a disky - vše schválené IPF. Zvláště cvičenci se soutěžními ambicemi se tedy nemusí obávat, že jimi používá zátěž neodpovídá skutečnosti, jak je bohužel standardem u neocejchovaných závažích. Kotoučů se standardizovaným 50 mm průměrem je ve fitku více jak 2500kg, a to v rozmezí od 2 – 25kg.

Jednoručky zde najdete od 2kg do 70kg pro pány (GrünSport), odstupňované po 1 - 2kg. Velmi nevšední specialitou jsou atypické váhy jednoruček: 16, 19, 21, 24, 26, 29, 31 a 34kg. Pro slabší pohlaví je ve funkční zóně k dispozici ještě i sada dalších jednoruček od 1kg do 10kg (Jordan). Pro cvičení s volnou zátěží jsou zde 4 polohovací lavičky hlavou nahoru a jedna lavice hlavou dolů. Kromě krátkých 10kg tvarovaných (EZ) nakládacích os je Dream Gym vybaven sadou bicepsových, lomených a rovných obouručních os, a to ve váhovém rozpětí od 10 – 55kg, odstupňovaných po 5kg (celkem tedy 10 ks obouručních činek). U "žen" jsou tyto obouručky od 10 - 20 kg (ZIVA).

"Tepny" Dream gymu tvoří dvě spojené masivní věže umístěné uprostřed hlavního sálu,  které umožňují procvičit všechny svaly pomocí mnoha speciálních adaptérů. Věže jsou, jako i jiné zařízení gymu, vyrobené podle speciálního požadavku nejznámějšího a nejúspěšnějšího českého kulturisty, Tomáše Bureše, který identickými věžemi vybavil své dvě posilovny Olympia fitness. Speciální sestavení a konstrukce umožňují nespočet cvičebních variací, které dokonale zabrání stagnaci a dovedou Vás efektivně k Vašim vysněným cílům.

Další stroje k procvičení různých svalů dodaly zmiňované, věhlasné firmy udávající v oblasti fitness equipmentu trend, Hammer Strength a Hoist. Celkem se jedná o dalších 11 strojů na stehna, prsa, záda, triceps, biceps a ramena!

Naprosto excelentně je fitness vybavené i v oddělené kardio zóně (v dalším patře). Zde najdete DESET! běhacích pásů nejznámějšího světového výrobce, firmy Life Fitness. Dále eliptické, nebo též crossové trenažéry Matrix a Precor, které jsou velmi oblíbené pro svou universálnost, kdy při cvičení dochází k zatížení většiny svalových skupin a jou vhodné k redukci tuku i k zvyšování sportovní výkonnosti. Nechybí ani cyklotrenažéry – profi stacionární kola značek Life Fitness a Matrix. Všechny trenažery značky Matrix jsou nejen plně komfortní, bezpečné a biomechanicky perfektní, ale disponují i LCD dotykovými displeji poslední generace: umožňují tak prohlížení internetu, přehrávaní multimedií (youtube nebo USB přehrávání videí), či použití funkce Virtual Active™ - simulující chůzi běh ve skutečném prostředí a mnoho dalších možností zábavy. Velmi zajímavé "kousky" kardio zóny jsou pak 2 schodišťové trenažéry firmy Stairmaster, které využijí především dámy pro bezvadné tvarování zadečků, ale i kdokoli pro kardiovaskulární tréninky a zvýšování fyzické kondice.

V oddělené funkční / strečink zóně jsou k dispozici žebřiny, několik originálních bosu, míče různých velikostí, zátěžové vaky, plyometrické boxy, medicinbaly, kettlebelly 2 – 36kg, posilovací gumy - expandery, tréninkové lodní lano, závaží na ruce a nohy, závěsné posilovací systémy TRX, ale i drobné pomůcky jako švihadla, overbally a mnoho dalšího. Zapůjčit si můžete i vysoce kvalitní vzpěračské opasky různých velikostí pro obě pohlaví (Madmax, Power System, Harbinger).

A pokud si po přečtení této stránky nevíte rady, jak a kde vlastně začít… Nebojte se zeptat, rádi vám poradíme a ukážeme, jak se na jednotlivých stanovištích a strojích správně cvičí. A pokud berete cvičení skutečně vážně, nechte si sestavit individuální cvičební plán od našich trenérů, případně využijte našich služeb dlouhodobě při osobních trénincích.

FAKTURAČNÍ ÚDAJE

DREAM GYM s.r.o.
Ještědská 171
Hněvousice
295 01 Mnichovo Hradiště

IČO: 05 222 681
DIČ: CZ 05 222 681

ADRESA PROVOZOVNY

DREAM GYM
Štefánikova ulice 1303
293 01 Mladá Boleslav

Otevírací doba

Po – Pá: 6:00 – 21:00
So - Ne: 8:00 – 20:00
Svátky, není-li uvedeno jinak: 8:00 – 20:00

ODPOVĚDNÁ OSOBA

Roman Maršálek
+420 608 836 266
roman.marsalek@gmail.com