loading

Úvodem

Dream Gym není jen obyčejná posilovna nebo fitness. Dream Gym je jiný: má poslání, vizi a know how!

Mise naší společnosti; důvod naší existence, spočívá v efektivní pomoci našim zákazníkům při dosahování jejich cílů, fyzických a zdravotních (a tedy i psychologických), a trvalé vytváření prostředí, ve kterém se budou cítit stejně dobře, jako doma. Neustále zdokonalujeme - vylepšujeme naše služby a prostředí fitness, abychom vybudovali gym či fitness, kterému budou jeho zákazníci automaticky dávat přídomek "excelentní"...

Vize naší společnosti; stav, kterého chceme dosáhnout, je vybudovat místo, které se stane nedílnou součástí životního stylu našich zákazníků, kam se budou rádi vracet se svými přáteli a rodinou, a kde se budou cítit VYJÍMEČNĚ.

Není to jenom o neustále se vylepšujícím equipmentu, který je v Dream Gymu skutečně na špičkové úrovni - kdy na ploše 800m2 nabízíme absolutně vše, co je třeba k tréninku, aby byl jedním slovem excelentní (seznam vybavení ZDE).

Neustále totiž vylepšujeme i celkové prostředí od sociálního zázemí, až po i ty nejmenší detaily v gymu. Samozřejmostí je čistota celého fitness a personál, který je u nás vždy připraven Vám pomoci - a kromě toho je také velmi příjemný, milý a iniciativní. Jsme si vědomi, co všechno znamená firemní kultura; jak je důležitá čistota a upravenost prostředí, chování zaměstnanců k zákazníkům i k sobě navzájem, nebo jak firma komunikuje navenek. Naši zákazníci jsou u nás vždy na prvním místě a máme o ně upřímný zájem.

Chceme, aby se lidé v Dream Gym cítili dobře, a tak se jim snažíme vycházet maximálně vstříc, ať už co se týče výběru hudby, nebo třeba zajištěním té nejkvalitnější sportovní výživy za nejnižší možné ceny. Svým zákazníkům doporučujeme špičkové a vyzkoušené výrobky ověřených výrobců, dovedeme ale zajistit prakticky cokoliv: u nás totiž není nic nemožné a vše záleží jen na domluvě. Pokud to jen trochu jde, snažíme se vyjít každému vstříc s jeho požadavky! Součástí fitness studia je také recepce s velkým barem a velkolepým výběrem doplňků výživy a nápojů, které Vám připravíme ke konzumaci i sebou (nebo si je můžete vychutnat v našem příjemném posezení). Zajišťujeme i zdravé jídlo v krabičkách na celý den, nechybí ani lahodná káva.

A kromě toho všeho – disponujeme know how, které jen tak někdo nenabízí: odbornost, erudovanost, zapálení do fitness a zdravého životního stylu. Nabízíme nejen služby osobních trenérů s různými specializacemi, ale i tréninky pro vrcholové a profesionální sportovce a kompenzační a rehabilitační cvičení pro všechny věkové i váhové kategorie. Samozřejmostí je i vysoce odborné poradenství v oblasti výživy a správné suplementace, nebo příprava individuálních jídelníčků pro nabírání svalové hmoty, redukci tuku nebo zlepšení celkového zdraví. Dokážeme Vás připravit na závody, a to jak v kulturistce / fitness, tak i silovém trojboji a benchpressu.

Naše motto: Fitness je náš život… a rozumíme mu. Dokážeme Vám pomoct!

 

Společnost je vedena výživovým poradcem a fitness trenérem Romanem Maršálkem, který se v oboru aktivně pohybuje již od roku 1992.

To, že se jedná o člověka na pravém místě, potvrzuje také jeho sportovní minulost: Mistr světa a Evropy v bechpressu, mistr republiky a 5 na mistrovství světa v kulturistice, mistr republiky v silovém trojboji (dřep 290, benchpress 260, mrtvý tah 275 kg ve váhové kategorii do 90 kg). Držitel národních rekordů v benchpressu do 90 a 100kg (250 a 260 kg).

FAKTURAČNÍ ÚDAJE

DREAM GYM s.r.o.
Ještědská 171
Hněvousice
295 01 Mnichovo Hradiště

IČO: 05 222 681
DIČ: CZ 05 222 681

ADRESA PROVOZOVNY

DREAM GYM
Štefánikova ulice 1303
293 01 Mladá Boleslav

Otevírací doba

Po – Pá: 6:00 – 21:00
So - Ne: 8:00 – 20:00
Svátky, není-li uvedeno jinak: 8:00 – 20:00

ODPOVĚDNÁ OSOBA

Roman Maršálek
+420 608 836 266
roman.marsalek@gmail.com