loading

Krabičková dieta

 


Jídlo je stejně důležité, jako samotný trénink. Podle některých expertů na výživu a trénink je dokonce to, co jíme, ještě o něco důležitější. Ať už je pravda jakákoli, pravidelná, zdravá a vyvážená strava by měla být samozřejmostí úplně pro každého, nezávisle na sportovních cílech. A i když nám některé výživové styly či zásady, jako např. IIFYM říkají, že můžeme jíst cokoliv a kdykoliv, přičemž důležitá je pouze celková energetická bilance, nejlepších výsledků vždy dosáhneme stravou vyváženou, pestrou a pravidelnou.

Z tohoto důvodu nabízíme svým klientům několik řešení, které jim pomohou dosáhnout vytoužených výsledků bez toho, že budou muset jídlo komplikovaně řešit, složitě odvažovat a připravovat, anebo se zdržovat nákupy apod.!

1) Jsme výdejním místem společnosti Dietaprotebe.cz, která je připravena zásobovat krabičkami s kvalitním jídlem na celý den nejen naše zákazníky, ale i ostatní zájemce z Mladé Boleslavi. Pokrmy jsou připravované velmi chutně, individuálním přístupem z kvalitních surovin. Reference na společnost najdete zde: Dovoz do našeho fitness probíhá každé pondělí, středu a pátek, a to už ve velice brzkých hodinách (cca 6:00), abyste měli jídlo k dispozici co nejdříve. Bližší informace Vám poskytneme ve zprávě, nebo je zjistíte na webových stránkách firmy na odkazu zde:

2) Dále spolupracujeme se společností FitMeal , která naše zákazníky pravidelně zásobuje krabičkami s velice chutnými, a pro dietu nebo spíš fitness lifestyl velmi vhodnými pokrmy. Kromě hlavních jídel, vždy připravených z čerstvých a kvalitních surovin se dále jedná o sendviče a wrapy se základy z celozrnné a žitné mouky, dietní zákusky a tvarohovo-proteinové dezerty zcela bez cukru apod. Takže se u nás můžete pouze stavit a vzít si podle chuti svou krabičku a svačinku klidně i na celý den, a to bez objednávání jídla, jako v prním případě výše, a to je jednoduše skvělé! 

 3) Do třetice naše společnost úzké skupině klientů zajišťuje stravování na úplně celý den (od snídaně po poslední jídlo dne) a to podle přesně spočítaného jídelníčku od výživového poradce. Porce jsou připraveny tak, aby zcela odpovídaly požadavkům a cílům klienta, dle výpočtu individuální energetické a výživové potřeby. Tuto službu ale aktuálně nejsme schopni poskytnout všem našem klientům.    

FAKTURAČNÍ ÚDAJE

DREAM GYM s.r.o.
Ještědská 171
Hněvousice
295 01 Mnichovo Hradiště

IČO: 05 222 681
DIČ: CZ 05 222 681

ADRESA PROVOZOVNY

DREAM GYM
Štefánikova ulice 1303
293 01 Mladá Boleslav

Otevírací doba

Po – Pá: 6:00 – 21:00
So - Ne: 8:00 – 20:00
Svátky, není-li uvedeno jinak: 8:00 – 20:00

ODPOVĚDNÁ OSOBA

Roman Maršálek
+420 608 836 266
roman.marsalek@gmail.com