loading

Osobní trenéři

Zapracujte na svém zdraví i kondici pod odborným vedením!

Osobní trénink je cvičení vedené instruktorem - trenérem, který musí disponovat potřebným vzděláním nebo odbornými znalostmi a zkušenostmi v dané oblasti. Trenér se klientovi věnuje min. jednu hodinu, vybírá cviky dle potřeby a koriguje technickou správnost pohybů. Motivuje, stanovuje intenzitu, objem, prostředky a velikost zatížení. S trenérem můžete snadněji a také rychleji dosáhnout svých cílů. Můžete si domluvit i sestavení cvičebního plánu, který pak provádíte již sami nebo se svými přáteli. Takový individuální tréninkový program je vytvářen vždy na míru dle cílů a pohybových i zdravotních možností klienta. Dobrý trenér Vám pochopitelně dokáže sestavit i stravovací program (jídelníček) dle Vašich preferencí a cílů, přičemž Vás už na začátku Vaší cesty objektivně upozorní, že bez úpravy jídelníčku svých fitness cílů (tím méně zlepšení zdravotního stavu) jednoduše nedosáhnete.

V Dream Gym na Vás čeká tým školených a zodpovědně vybraných osobních trenérů, kteří Vás ochotně provedou fitness centrem, a detailně seznámí se všemi stanovišti (abyste na nich dokázali správně cvičit). Pokud jste ve fitness centru nikdy nebyli, a pokud je Vaším cílem cvičit efektivně - a naučit se od začátku cvičit správně (a současně se i dobře a příjemně odreagovat), pak jsme tu právě pro Vás.

Bez ohledu na Váš cíl; zda jím je redukce hmotnosti (hubnutí či rýsování), zpevnění (u žen) a nabírání svalové hmoty a síly (u mužů), zlepšení fyzické kondice nebo celkového zdraví, odstranění bolesti zad, příprava na důležitý závod a zvýšení výkonnosti atd., vždy Vám vhodného parťáka - trenéra zajistíme. A to jak začátečníkům, tak i pokročilým a vrcholovým sportovcům všech odvětví. Je evidentní, že ne vždy a ne všude takové služby získáte, takže při výběru trenéra buďte obezřetní. Ptejte se hlavně po referencích - výsledcích klientů trenéra, a objektivně posuďte taky formu Vašeho budoucího partnera (hned na začátku - pokud sám nevypadá "dobře", je něco špatně). A jak již bylo uvedeno, fundovaný odborník Vám kromě formování postavy pomůže i s rehabilitací po úrazech a výživou.

Neváhejte se na nás obrátit s Vašimi požadavky, jsme tu pro Vás a těšíme se na Vás!

 

 

FAKTURAČNÍ ÚDAJE

DREAM GYM s.r.o.
Ještědská 171
Hněvousice
295 01 Mnichovo Hradiště

IČO: 05 222 681
DIČ: CZ 05 222 681

ADRESA PROVOZOVNY

DREAM GYM
Štefánikova ulice 1303
293 01 Mladá Boleslav

Otevírací doba

Po – Pá: 6:00 – 21:00
So - Ne: 8:00 – 20:00
Svátky, není-li uvedeno jinak: 8:00 – 20:00

ODPOVĚDNÁ OSOBA

Roman Maršálek
+420 608 836 266
roman.marsalek@gmail.com